Metal Etiket

 
 

 

Ürünlerin görseli, cihaz ve tüm çeşitlerde metal etiket diğer ürünlere göre görseli ön planda tutmaktadır.Piyasalardaki rekabeti ölçümlemede ve açık ara ürününüzün tanıtımında fayda sağlamaktadır. Metal etiket ve Alüminyum etiketler reklam alanında aktif rol almaktadırlar. Metal Etiketler ürünlerin dış etkenlere karşı korunmalarını sağladığı gibi şık sunumlarada sebep olmaktadır. Ürünlerin kullanım sürelerine etki etmektedir.

Ürünlerin üzerinde kullanılan metal etiketler firma bilgileri, Ürünlerin açıklamaları, seri numaraları, üretim tarihleri gibi birçok niteliği ön plana çıkarmaktadır. Kullanım alanları çok farklıdır ve çeşitli boy, kalınlık ve ebatlarda kullanılmaktadır. Bazen müşterilerin ürünleri seçerken hassasiyetle ilk baktıkları yer olmaktadır. Ne kadar şık ve özenle hazırlanırsa o denli ürün reklamını etkilemektedir. Metal etiketler ürünlerin üzerine çift taraflı bantlarla ve özel yapıştırıcılarla yapışmanın dışında vida ve perçinlerde monte edilmektedir.


Metal Etiket tercih sebepleri nelerdir?

Öncelikle mevcut ısıya karşı dirençlidirler.

Kırılma şansının çok zayıf olması.

Mevcut etiketlerin boyalarının kullanışlı olması.

Monte etmesinin kolaylığı.

İç ve dış hava şartlarına karşı dayanıklı olması.

Tüm firma bilgilerinin işlenebilir olması

Diğer Ürünler

Yaka İsimliği


Masalık


Tabela


Plaket


Kupalar


Rozet


İsimlik


Madalyonlar


Özel Çalışmalar
 

Davutpaşa Cad. TİM 1 No:224 Kat:3 Topkapı - İstanbul - Tel: +90 212 565 54 94 - Fax: +90 212 565 54 04
e-posta: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. - metal eitket - alüminyum etiket - çay kazanı - çay kazanları